سفارش تبلیغ
صبا

دستگاه وکیوم و پلمپ کیسه های فریزر و نایلون جدیداین دستگاه بر خلاف دستگاه های دوخت رومیزی محدودیت عرض دوخت ندارد و هر عرضی را به راحتی پلمپ می کند.


این دستگاه پس از پلمپ کردن اضافه نایلون را هم از طرف مقابل بریده و جدا می کند.


با توجه به کم حجم بودن این دستگاه به راحتی قابل حمل بوده و در هر مکان مورد استفاده قرار می گیرد.


دستگاه زیپ پک کیسه پلاستیک یکی از وسایل پرطرفدار سال 2013 اروپا بوده است.

 

 

 

 

دستگاه بی نظیر زیپ پلاست باعث افزایش عمر نگهداری محصولات غذایی، میوه و سبزیجات از 30% تا 100% بسته به انوع میوه ها و مواد غذایی می شود. جلوگیری از گسترش یافتن عفونت ها ، قارچ ها و آلودگی ها از یک محصول به محصول دیگر و از بین بردن میکرو ارگانیسم و باکتری های موجود در هوا و همچنین جلوگیری از افت وزن میوه می تواند بهترین دلیل برای استفاده از این محصول می باشد.
این دستگاه بر خلاف دستگاه های دوخت رومیزی محدودیت عرض دوخت ندارد و هر عرضی را به راحتی پلمپ می کند. زیپ پلاست پس از پلمپ کردن اضافه نایلون را هم از طرف مقابل بریده و جدا می کند. با توجه به کم حجم بودن، این دستگاه به راحتی قابل حمل بوده و در هر مکان مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

افزایش عمر نگهداری محصولات غذایی ، میوه و سبزیجات از 30% تا 100% بسته به انواع میوه ها و جلوگیری از گسترش یافتن عفونت ها ، قارچ ها و آلودگی ها از یک محصول به محصول دیگر و جذب و از بین بردن میکرو ارگانیسم و باکتری های موجود در هوا و همچنین جلوگیری از افت وزن میوه می تواند بهترین دلیل برای استفاده از این محصول می باشد.


 


مدل ظرف داخل استیل وکیوم دار رنگ سبز قرمز

مدل ظرف داخل استیل وکیوم دار رنگ سبز قرمز

مدل ظرف داخل استیل وکیوم دار رنگ سبز قرمز

 

 

بدنه داخلی از جنس استیل 
درب محکم با امکان وکیوم کردن 
کم وزن و سبک 
حجم 650 میلی لیتر 
جلوگیری از بو گرفتن و کپک زدن و خرابی غذا داخل یخچال 
امکان جابجایی آسان مواد غذایی